Jan Fernet & spol.
Provádíme si vlastní ozvučení o celkovém výkonu až 2x3000 W AES (2x 6000W program) :
Tri-amp čtyřpásmový systém:
2x basy Megaton ND215F
2x středovýšky Megaton ND374

Středovýškové a subbasové bedny jsou na každé straně pódia buď propojeny distanční tyčí nebo jsou středovýškové boxy umístěné na stativech a basové bedny jsou uprostřed před pódiem. Zároveň je celý systém modulárně naladěný, takže na malé akce lze přijet jen se středovýškovými satelity, na střední akce v malém prostoru lze použít jen jeden subwoofer, na větší akce pak vzít celý komplet. Tím lze vyhovět prakticky všem požadavkům pořadatelů na výkon aparatury.

Mixážní pult:
Behringer x32 Rack, Behringer x32 Producer + digital snake Behringer SD8

Digitální mixpulty disponují všemi důležitými zvukovými efekty procesory pro naprosto věrný přenos zvuku nástrojů a zpěvů až k uchu diváka.

Pro přesné rozdělení pásem na středovýšky, středobasy a basy a o nezbytné zpoždění jednotlivých měničů a reprobeden se stará digitální procesor Rane RPM26z.

Pro oba boxy Megaton ND374 používáme čtyřkanálový zesilovač:
Gisen FP10000Q - 4x1350W do 8 Ohm
Pro každý z basových boxů používáme zesilovač QSC PL340 v bridge konfiguraci:
celkem až 2x 3000W do 4 Ohm

Tento výkon bohatě postačuje na drtivou většinu všech akcí, které běžně absolvujeme, tj. do 300 posluchačů při open-air akci a do 500 posluchačů v sále.
Stage monitoring si provádíme digitální cestou přes ULTRANET prostřednictvím malých digitálních sluchátkových mixpultů Behringer P16M, což zajišťuje optimální akustickou kontrolu nezbytnou k co nejlepšímu výkonu na pódiu a zároveň snižuje hluk na podiu a jeho případný průnik do sálu.

Pro eliminaci průniku nástrojů z pódia do sálu a jejich přeslechů do zpěvových mikrofonů instalujeme ochranné plexi desky před bicí a kytarové aparáty, které jsou na pódiu vždy zdrojem největšího hluku a akustického průsaku do sálu. Nově nahrazujeme kytarové reproboxy vynikajícími digitálními simulacemi od Two Notes.

Mikrofony
     zpěv: sE V7, Shure SM58, Samson Q8x, JTS JM-X8
     bicí: Shure Beta 52A, Shure Berta 56A, Shure SM5, RODE NT-5, AKG C430
     kytarové aparáty: Sennheiser e906

DI boxy:
     L.R.Baggs Venue DI
     L.R.Baggs Para Acoustic DI Preamp
     Radial SB-I Active Stagebug

Dále disponujeme vlastním osvětlovacím systémem:
2x světelné rampičky Chauvet 4-BAR pro barevné nasvícení prostoru podia
4x LED PAR 56 Stairville pro bodové osvětlení hudebníků
DMX ovladač Stairville DMX Master MK II
Tato kombinace umožňuje maximální kontrolu nad scénami vytvořenými pomocí moderní LED RGB technologie, jejíž největší výhodou jsou malé rozměry a zejména nízký příkon elektrické energie.